Hakkımızda

Vizyon

 

Türkiyede ve Dünyada "benzersiz seyahatler ve etkinlikler sunan" en iyi şirket olmak…

 

Misyon

 

Seyahat ve etkinlik yönetimi alanında öncü bir şirket olan EMKA Turizm, tüm çalışmalarına değer katarken, tam bir bütünlük ve yüksek performansı ile, en son trendleri ve teknolojik gelişmeleri hizmetlerine entegre edip, kalitesini yükseltiyor. EMKA, her müşterisini “VIP bir misafir” gibi ağırlarken, seyahat ve etkinlik yönetimi alanında benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

 

Temel Değerlerimiz

 

Güvenilirlik, bütünlük, değer, empati, yaratıcılık, verimlilik, kalite

Hedeflerimiz

EMKA, hizmet alanlarını değer katarak genişletir...

 

EMKA, hizmet alanlarını değer katarak genişletirken, uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve lokal değerlerin bilincinde, üstlendiği her işi kültürel öğeleri de ön planda tutarak en iyi şekilde yapmaya devam etmeyi hedefliyor.

Değerlerimiz

Bilgi

 

Sürekli öğrenmek, yetenekleri geliştirmek, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, mükemmele ulaşacak tutkuya sahip olmak. İnsan kaynaklarımıza verimlilik ve takım ruhu esasına dayalı katma değerli ortam sağlamak, pozitif perspektif yaratmak ve proaktiviteyi geliştirmek.

 

Güven

 

Kendimize, müşterilerimize, ilişkide olduğumuz tüm bireylere ve çevreye saygı duyarak, şeffaf ve dürüstlükle yaklaşmak, şirketimize ve hizmetlerimize sorumlulukla sahip çıkarak, en iyi performansı sağlayacak verimlilik esasına sahip olmak ve böylece "güveni" süründürülebilir kılmak.

 

Güç

 

Bilgi, yenilikçi, etkili, akım kurucu, güvenilir ve dinamik ve güven bileşkesinde, pazarda tartışmasız liderlik konumunu devam ettirmek . Kurumsal seyahat şirketlerinin, pazarlama ve iletişim ekiplerinin, kurum ve kuruluşların, global çözüm ortaklığına devam etmek.

 


YURTDIŞI TURLARI
    YURTİÇİ TURLARI
      POPÜLER KATEGORİLER