UA-25124572-14

Paskalya Donemi Akdenizin İnci MALLORCA
Paskalya Donemi Akdenizin İnci MALLORCA
Paskalya Dönemi Mallarca
Mallorca
Atatürk Havalimanı
4 Gece 5 Gün / 2*,3*,4* Otellerde
0.00
'dan başlayan fiyatlar
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
0.00
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
 

PASKALYA DONEMI AKDENIZ INCISI MALLORCA

16 NISAN 2014 HAREKET

ONUR HAVAYOLLAR ILE

4 GECE / 5 GUN  

1. Gün: 16 Nisan 2014 Istanbul- Palma de Mallorca

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuş saatinizden iki saat önce bilet ve bagaj işlemleri yaparak seyahatimize başlıyoruz. Onur Hava Yolları Özel seferi  ile saat 15:00 te (prensip saat) Palma de Mallorca’ya hareket ediyoruz.3 saatlik uçak yolculuğunuz ardından varış ve otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelde.


2. Gün: 17 Nisan 2014 Palma de Mallorca

Sabah kahvaltının ardından, günümüz dinlenme ve alışveriş için serbest. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra "Palma de Mallorca Şehir Turu”na katılabilirler. Bu turumuzda ; 15. yüzyılda inşa edilen Bellver Kalesi, La Seo Katedrali ve Almudania Sarayı görülecek,Katedralin arka sokaklarından yürünerek Plaza Mayor meydanına çıkılıp oradan da 3.Jaime caddesine inilecek Mallorca şehir merkezinde neyi nerde nasıl bulabileceğimizi öğrenmiş olacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer Akşamüzeri arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzelenecek Son Amar Gezisi’ne katılabilirler. Bir Mayorka efsanesi olan Son Amar,Son Amar Kasabası’nda eski bir şato konseptiyle kurulan yemekli bir gösteri. İspanyol Flamenkosu’nun çağdaş batı müziğiyle en iyi şekilde harmanlandığı, yerel dansların çağdaş danslara adapte edildiği, birbirinden ilginç ve akıl almaz illüzyon ve akrobasi gösterileriyle izleyenlerin büyülendiği bir Las Vegas şovu sizi bekliyor. Üç saate yakın süren bu gösteride elliden fazla müzisyen ve dansçıya ilaveten iki tane de at yer alıyor. Bize ayrılan özel masalarda otururken sınırsız Mayorka Şarabı eşliğinde birbirinden leziz yemeklerin tadına varıp müziğin verdiği coşkuyla yerimizde duramayacağız.Akşam yemeği ve geceleme otelde


3. Gün: 18 Nisan 2014 Palma de Mallorca

Sabah kahvaltının ardından isteyenler günlerini diledikleri gibi, isteyenler de ekstra düzenlenecek olan Drach Mağaraları ve Es Calderes Gezisi’ne katılabilirler. Adanın doğusuna yapacağımız bu seyahatte ilk durağımız likörleriyle meşhur Algaida olacak. Burada birbirinden çeşitli likörleri tadına bakarak satın alma imkanı sunuluyor. Daha sonra Manacor Yolu üzerinde, inci yapımına tanıklık edeceğimiz ve alışveriş imkanı bulacağımız imalatçı bir mağazaya uğrayacağız. Bir balıkçı ve liman kasabası olan Porto Cristo’da öğle yemeği için verilen serbest zamandan sonra dünyanın en büyük mağara gölüne ev sahipliği yapan eşsiz Drach Mağaraları bizi bekliyor. Mağaranın etrafındaki gölde klasik müzik eşliğinde sandallara binme imkanı ise yapacaklarımız arasında. Dönüş yolumuzda ise 18. yüzyılda Mayorka’nın en zengin ailesinin yaşadığı adeta saray niteliğindeki kasaba evini gezmek için Es Calderers bir diğer gezi durağımız. Gezinin ardından otele transferimiz gerçekleşiyor. Akşam yemeği ve geceleme otelde.


4. Gün: 19 Nisan 2014 Palma de Mallorca

Sabah, kahvaltının ardından isteyenler günlerini diledikleri gibi, isteyenler de ekstra düzenlenecek olan La Calobra, Soller, Valldemossa Gezisi ’ne katılabilirler. Görkemli kaya oluşumları, çarpıcı doğa manzarası ve eşsiz boğazlarıyla ünlü La Calobra’ya, Tramontana Sıradağı’nın içinden geçerek, meşhur Nus de la Corbeta’yı da gördükten sonra varacağız. İkiz nehir anlamına gelen Torrent de Pareis’i seyredeceğimiz durak noktasından sonra, harikulade bir doğal liman kasabası olan Port de Soller’de alışveriş imkanı için serbest kalacağız. Portakal, zeytin ve badem ağaçları arasından geçerek Frederic Chopin ile George Sand’in 1838 yılında bir kış boyunca birlikte yaşadığı Valdemossa Kasabası bir sonraki durağımız. La Cartuja’yı gördükten sonra gezimiz şahane bir piyano dinletisi eşliğinde Kral Sancho’nun sarayında son bulacak. Gezinin ardından otele transferimiz gerçekleşiyor. Akşam yemeği ve geceleme otelde.


5. Gün: 20 Nisan 2014 Palma de Mallorca-İstanbul

Kahvaltının ardından, günümüz serbest.Uçuş saatimize gore akşam havalimanına transfer.Onur hava yolları özel seferi ilesaat 22:00 de(prensip saat) İstanbul’ a hareket ediyoruz.3 saatlik uçak yolculuğunuz ardından  İstanbul’ a varış ve turumuzun sonu.


·           Onur Hava Yolları ile İstanbul – Palma Mallorca-İstanbul uçak bileti

·           Tercih edilen otel kategorisinde 4 gece konaklama

·           Sabah kahvaltıları,

·           Akşam yemekleri,

·           Mallorca’da alan-otel-alan transferleri

·           Havalimanı vergisi (150 EUR)

·           Zorunlu Seyahat Sigortası

·           Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)-Ankara ve İzmir için (140 Euro)

·           Her türlü kişisel harcamalar

·           Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler

·           Yurtdışı çıkış harcı 15 TL

EXTRA TURLAR

Yarımgünlük panaromik Mallorca turu 20.-EUR kişibaşı

 

Son Amar akşam yemeği + şov            70.-EUR kişibaşı

Son Amar sadece şov                         60.-EUR kişibaşı

 

Es Foguero akşam yemeği + şov                   70.-EUR kişibaşı

Es Foguero sadece şov                       55.-EUR kişibaşı

 

Es Caldereres & Drach turu                 55.-EUR kişibaşı

 

Yarım günlük Valldemossa turu           35.-EUR kişibaşı

Tam günlük Valldemossa&Soller turu   45.-EUR kişibaşı

(Manastır girişleri dahildir).

NOTLAR

Ø        Emkatur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.

Ø        Tur kapsamı dahilinde belirtilen oteller, rezervasyon talepleri ve otel müsaitliğine bağlı olarak aynı veya aynı standartta bulunmadığı takdirde daha üst standartlarda benzer bir otelle değiştirilebilir. Bu tür durumlarda ilgili bilgilendirme tarafınıza 48 saat kala yapılacaktır.

Ø        Bu turda normal pasaporta vize gerekli , yeşil pasaporta vize gerekli değildir. Vize başvurusu için tur başlangıç tarihi itibari ile en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.  Emkatur konsolosluk ile müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize alımı ve vize süresi konusunda garanti verememektedir.Her türlü soru ve önerileriniz için seyahat danışmanınıza başvurabilirsiniz.


YURTDIŞI TURLARI
    YURTİÇİ TURLARI
      POPÜLER KATEGORİLER