" /> YILBAŞI BERLIN 3 GECE 4 GÜN THY İLE! - hacked by isimsiz UA-25124572-14

YILBAŞI BERLIN 3 GECE 4 GÜN THY İLE!
YILBAŞI BERLIN 3 GECE 4 GÜN THY İLE!
YILBAŞI BERLIN 3 GECE 4 GÜN THY İLE!
3 GECE 4 GÜN / 4* OTELLERDE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
0.00
'dan başlayan fiyatlar
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
0.00
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
 

                                             BERLİN

 

 

YILBAŞI DÖNEMİ

29 Aralık 2018 Hareket

 

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

3 Gece 4 Gün

1. Gün: İSTANBUL – BERLİN

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1725 sayılı tarifeli seferi ile saat 12.40’da Berlin’e uçuş. Yerel saat ile 13:45’de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Berlin şehir turu. Panoramik olarak yapılacak olan Berlin şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Alexanderplatz, Fernsehturm (TV Kulesi), Rotes Rathaus (Berlin Belediye binası), Nikolai Meydanı, Berlin Katedrali, Schlossplatz ve Unter den Linden Bulvarı, iki ünlü katedrali ile Friedrichstraße ve Gendarmenmarkt, Berlin duvarı kalıntıları, Checkpoint Charlie, Brandenburg Kapısı, Potsdamer Platz ve Kurfürstendamm bulvarı bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Potsdam turuna katılabilirler (40 Euro). UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Potsdam'da görülecek yerler: Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi Değirmen Ende, Rus Kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turun bitiminin ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.


2. Gün: BERLIN

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceğimiz Dresden turuna (50 Euro) katılabilirler. Görülecek yerler arasında;  Semper Opera Binası, Tiyatro Meydanı, Kadınlar Kilisesi, Martin Luther Meydanı ve Prag Caddesi bulunmaktadır. Dresden’i gördükten sonra, Berlin’e hareket ediyoruz. Berlin’e varış ve geceleme otelimizde .


3. Gün: BERLIN

Sabah kahvaltı sonrası Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Lübeck ve Schwerin turuna katılabilirler (80 Euro). Lübeck turumuz'da; göreceğimiz yerler arasında 14. yüzyılda tamamlanan Gotik üsluptaki Marienkirche (Meryem Ana Kilisesi), yapımına 1173'te III. Heinrich döneminde başlanan romanesk katedral ile gotik ve Rönesans üsluplarının karışımı bir üslupta inşa edilen görkemli Belediye Binası (Rathaus) yer alıyor. Kuleli Kale Kapısı (Burgtor-1444) ve Holsten Kapısı (Holstentor-1477), kentin ortaçağ surlarının kalıntılarıdır.Ardından yedi göllerin şehri Schwerin' e geçiyoruz.: Bu gün Schwerin birçok isimle anılıyor; Yedi Göller Şehri, Kuzey'in Floransa'sı, Kubbe Şehri, Konut şehri olan Schwerin; doğanın, mimarinin, büyük ve küçük sanatların ve 850 yıllık tarihin muhteşem karışımıyla bizlere tarihsel bir şölen sunduğundan tüm bu isimler ona uyuyor. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


4. Gün: BERLİN-iSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından check-out işlemleri ve rehberinizin belirleyeceği hareket saatine göre serbest zaman. Ardından  havalimanına hareket. Türk Hava Yolları’nın TK 1726 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:40’da İstanbul’a hareket. Saat 19:30’da Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.


·                     Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST) – Berlin(TXL)– İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

·                     Havalimanı vergileri

·                     Seçilecek otel kategorisinde 3 gece kahvaltı dâhil konaklamalar 

·                     Şehir konaklama vergileri

·                     Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

·                     Tüm şehirler arası transferler

·                     Panoramik Berlin şehir turu

·                     Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

·                     Zorunlu Seyahat Sigortası

·                     Vize ücreti (120 Euro)

·                     Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)

·                     Yurt dışı çıkış harcı bedeli

·                     Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

·                     Opsiyonel turlar

·                     Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

·       Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Emkatur vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

·       Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden emkatur sorumlu değildir.

·       Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

·       Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Emkatur misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. 

·       Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

·       Dış nedenlerden dolayı Emkatur programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

·       Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Emkatur iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir.

·       Emkatur, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

·       Emkatur, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

·       Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

·       Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden once yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

·       Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Emkatur sorumlu değildir. 

   ERKEN REZARVASYON, PROMOSYON TURLARDA İPTAL İADE VE DEĞİŞİKLİK KESİNLİKLE YOKTUR.!!!!


YURTDIŞI TURLARI
    YURTİÇİ TURLARI
      POPÜLER KATEGORİLER